Repelend (športovo-hudobný tábor) | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, šport
|
0
Váš nákupný košík je prázdny

Ak máte účet prihláste sa.

Hľadaj
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok

Repelend (športovo-hudobný tábor)

Repelend (športovo-hudobný tábor)
Vstupenku na toto podujatie si môžete vytlačiť aj u Vás doma.

POZOR! Po zakúpení nutnosť vyplniť Prihlášku TU ! 

Rplnd impérium, pozýva svojich slovanských krajanov zo širokého okolia na veľkolepé slávnosti. Otvorenie 4.ročníka oslavou olympijských a gladiátorských hier, kde sa zúčastnia najobávanejší bojovníci z germánskych či keltských a iných kmeňov. Bude sa bojovať o priazeň bohov a vodcu impéria Žofrélijusa Veľkého. Podstúpite sériu skúšok, ktoré preveria vaše jednotlivé vlastnosti. Čaká vás výstup na horu Olymp, sparťan race, antický ples a kopec iných nočných výjazdov, útokov, hier, dobrej zábavy a nálady.

Repelend je JeDinečný športovo-hudobný tínedžerský kemp od 12+

Okrem netradičného programu, v ktorom sa rozdelíte do "bojových kmeňov" a budete proti sebe súťažiť, vystúpia známe osobnosti zo slovenskej hudobnej scény. Tento rok to bude MeGA koncerT, na ktorom sa zúčastní .. sa dozvieš až neskôr ako prekvapenie ;-).

Ako vyzeral náš predchádzajúci tábor, si môžeš pozrieť tu:

S interpretmi sa budeš môcť počas tábora porozprávať na "debatnom krúžku" a diskutovať o témach, ktoré ťa trápia a zaujímajú. Podaktorí z vystupujúcich prídu už aj počas dňa sa zahrať športové a táborové aktivity. Všetci títo interpreti patria medzi elitu slovenskej hip hopovej scény, ktorých môžeš zažiť na našom jeDinečnom kempe.

Štandardne na teba čaká:
Preplnený program s kopou zábavy, športových aktivít, ale aj relax pri bazéne, chytanie bronzovej farby na slnku (jedna z najdôležitejších činností), diskotéka s Dj-om.
Okrem toho máme pripravené úplne nové šialené nočné hry, večernú bazénovú party, vodný futbal, táborák s gitarou a ...

Samozrejme, okrem týchto vychytávok je pripravený tradične-netradičný program.
Ak máš rád hudbu či umenie v hocijakej podobe, ponúkame ti 3 špeciálne workshopy na rozvoj tvojich umeleckých schopností a talentových zručností za extra príplatok:

1. Dj-sky workshop s Grimasom ( Dj a producent Majk Spirita) a tento rok aj s Dj Aldom (ktorý koncertuje so Zverinom aj Aless)
Ukáže ti základy mixovania, scrachovania, používania zvukových efektov s legendárnymi gramofónmi Technics. Taktiež si budeš môcť vyskúšať aj Digital Dj-ing s najpoužívanejším softvérom súčasnosti Traktor soft a Serato DJ. za 30 €
Treba vyskúšať! Na pár hodín sa staneš Dj-om a ak si talentovaný možno o niekoľko rokov bude tvoje meno kolovať v najprestížnejších kluboch a to len preto, že jedného dňa si si povedal, že to vyskúšaš. Nevyskúšaš nezistíš :))

2. Movie maker- základy videoklipov
Nevieš čo to znamená? Uznávaný producent videoklipov menom Sule ťa naučí pracovať so základnými funkciami "fotoaparátu", tzv. základy videa, triky, odovzdá ti svoj know-how a všetko čo Ťa bude zaujímať okolo filmovania. Naučíš sa, čo je celok, polocelok, detail, švenk, nájazd, odjazd. Naučí ťa strihať hudobný videoklip do hudby.
Naučíš sa byť viac kreatívny a technicky zručný. Workshop bude trvať 3 dni cca 2,5 hod. denne. Cena 35 €.

3.Street art workshop
sa bude odohrávať pod dohľadom jedného z najuznávanejších celosvetových "maliarov" menom Daor z RCLS crew, ktorý patrí medzi elitu. Zasvätí ťa do tajov tohto umenia za 35 € - nezabúdaj cany sú dosť drahé :) a budeš používať viacero farieb.

Je Ti stále málo ?? :)) Tak čekuj ešte nižšie ..
Pre 4. ročník sme si pre vás pripravili tieto 2 záujmové aktivity- tréningy navyše:

1. Tanečný tréning s Johnny Mecochom.
Tréning bude trvať od pondelka do piatka 1,5 hodinu denne. Povedie ho profesionálny
tanečník, choreograf, tréner a showman, ktorý pomohol rozvinúť začiatky tanečnej scény na Slovensku. Má veľa spoluprác s osobnosťami zo showbiznisu ako Dara Rollins, Rytmus atď. Naučíš sa základy street dance, hip hopu a iných tanečných žánrov. Keď si na parkete ako "poleno" :) alebo sa chceš len zdokonaliť a naučiť nové pohyby, prihlás sa a vylepšíš tak svoje skills! Cena 25 €

2. Tréningy thai box/ box a sebaobrany aj pre dievčatá!
Tréning bude trvať od pondelka do piatka 1 hodinu denne. Povedie ho profesionálny tréner Michal Vičan z Bratislavskej boxerne, ktorý vychoval niekoľko úspešných zápasníkov, napr. slovenského reprezentanta v boxe Erika Tlkanca. Tréning je určený pre každého bez rozdielu veku a pohlavia. Bude zameraný na rozvoj sily, naučenie sa sebaobrany i útoku, zlepšenie kondičky, zdokonalenie techniky,
Jeden tréning v klube stojí 10 €. Ty máš v ponuke 5 tréningov za cenu 25 €. Neváhaj a vyskúšaj! Aspoň na chvíľku zažiješ "pocity" Rockyho Balbou :))

Tréningy sa nedajú kombinovať, workshopy áno.
Pozor!! Všetky workshopy a tréningy sú limitované určitým počtom uchádzačov kvôli individuálnemu prístupu. Tento limit sa nedá prekročiť! Takže moc dlho sa nerozhoduj, aby potom už nebolo neskoro si niečo vyskúšať ;-)

Repelend kemp je viac ako len klasický tínedžerský tábor, má atmosféru raných 90-tych rokov, keď ešte na Slovensku neexistoval internet, neboli mobily, ľudia sa zdravili na ulici a deti sa zvykli hrávať vonku na dvore či medzi panelákmi.
Keď ste išli do tábora, museli ste domov poslať list či pohľadnicu z miestneho bufáču, inak sa na vás fotrovci nahnevali :)

Tak si zapamätaj: vypni telefón!!, zeber šušťáky, daj šiltovku na hlavu a pripni si kapsičku na pás, do ktorej dáš vreckové od taťkovcov, za ktoré neskôr pozveš svojich animátorov na kofču v miestnom bufáči za toť všetko ;-)

Cena: 245 €

Doprava: individuálna alebo kombinovaná doprava z miest Bratislava, Trnava, Trenčín, Žilina, Košice, Kysak, Poprad, Vrútky, Prievidza za príplatok 10€

Vybavenie areálu: Areál má k dispozícii volejbalové, futbalová, nohejbalové ihrisko, biliard, stolný tenis, stolný futbal, spoločenské miestnosti, vonkajší bazén.

Ubytovanie: 4 chaty po 6 izieb, každá izba má komplet soc. zariadenie, izby sú 2 alebo 4 lôžkové. Jedna budova s 14-mi 3-lôžkovými izbami a 5 dvojlôžkovými izbami .

Strava: Domáca strava podávaná 5x denne, 2. večera pre najväčších hladošov + celodenný pitný režim. Raňajky si môžete vybrať zo švédskych stolov.

Termíny :


Galéria / Médiá :

Repelend 2018
REPELEND 2017
TÁBOR REPELEND 2016 /AFTERMOVIE/
Bookmark and Share
Zdieľať