Rytiersky Festival ROTENSTEIN | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, šport
|
0
Váš nákupný košík je prázdny

Ak máte účet prihláste sa.

Hľadaj
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok

Rytiersky Festival ROTENSTEIN

Rytiersky Festival ROTENSTEIN
Vstupenku na toto podujatie si môžete vytlačiť aj u Vás doma.

PRE VEĽKÝ ZÁUJEM BUDE PREDAJ SPUSTENÝ DNES 22.5.2018 o 12:00 hod. A ZASTAVENÝ o 23:59 hod., následne bude možné vstupenky zakúpiť už len na mieste.

„Festival zameraný na rozsiahly historický program, s účasťou početnej rytierskej jazdy ohromí veľkoleposťou rytierskeho turnaja na koňoch nielen priaznivcov rytierov a ich súbojov. Na Rotensteine sa stretnú tí najlepší z najlepších, aby si v nelútostných rytierskych súbojoch vydobyli slávu a uznanie tisícov divákov. Nebude chýbať dobová hudba, šermiari, bubeníci, krásne kaukliarky či žongléri, sokoliari, psiari, a aj o novinky z okolitých krajín. Množstvo účinkujúcich zo Slovenska, Čiech, Rakúska a Poľska sa opäť po roku stretne, aby do bodky splnili všetky predstavy a sny o stredoveku. Uvidíte ich v dobovom programe, či už pôjde o turnaj v lukostreľbe, vojenský buhurt alebo úžasnú konskú šou. 

Na vodnom zámku Holíč sa stratíte v rušnom trhovisku, v historickej kuchyni ochutnáte dobové špeciality, alebo narazíte na kaukliarov, šermiarov a duelantov v dobových táboroch. Bude len na vás, či uveríte ich chvastavým rozprávaniam a necháte sa strhnúť do víru príbehov.

Na Rotensteine bude dobový remeselný jarmok ešte väčší ako po minulé roky. Výber remesiel a predajcov je prísny, zameraný na rôznorodosť ponuky. Toto nie je hocijaký jarmok, remeselníkov sem každoročne vyberajú s väčšou a väčšou precíznosťou.“

Viacej informácie na webovej stránke rotenstein.sk

Bookmark and Share
Zdieľať