Súhlasím so spracovaním osobných údajov na marketingové účely spoločnosti AS Trenčín, a.s. | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, šport
|
0
Váš nákupný košík je prázdny

Ak máte účet prihláste sa.

Hľadaj
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok
>>  ÚVODNÁ STRÁNKA>>  POKYNY>>  Súhlasím so spracovaním osobných údajov na marketingové účely spoločnosti AS Trenčín, a.s.

Súhlasím so spracovaním osobných údajov na marketingové účely spoločnosti AS Trenčín, a.s.

Pridané : 21.07.2017 00:00

Odoslaním objednávky zákazník v súlade s § 11 zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov udeľuje svoj súhlas so spracovaním nasledujúcich osobných údajov: meno a priezvisko, adresa, telefonický kontakt, e-mailová adresa, dátum narodenia, prevádzkovateľovi - obchodnej spoločnosti AS TRENČÍN, a.s. so sídlom Mládežnícka 2313, 911 01 Trenčín, IČO: 36 329 509, na účel marketingu, spočívajúci predovšetkým v zasielaní newsletterov, ponukových e-mailov, SMS správ a informácií o marketingových akciách.

Súhlas so spracovaním osobných údajov udeľuje zákazník na obdobie 10 rokov.

Zákazník prehlasuje, že poskytnuté osobné údaje sú pravdivé a boli poskytnuté dobrovoľne. Zákazník si je vedomý toho, že svoj súhlas so spracovaním osobných údajov môže kedykoľvek odvolaťna e-mailovej adrese prevádzkovateľa AS TRENČÍN, a.s. newsletter@astrencin.sk.

 

Spravnost a uplnost Vasich osobnych udajov si mozete skontrolovat a pripadne doplnit v sekcii Moj ucet v zalozke nastavenia