ELÁN 50 ROKOV TOUR 2018 | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, šport
|
0
Váš nákupný košík je prázdny

Ak máte účet prihláste sa.

Hľadaj
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok

ELÁN 50 ROKOV TOUR 2018

ELÁN 50 ROKOV TOUR 2018
Vstupenku na toto podujatie si môžete vytlačiť aj u Vás doma.

NESMRTEĽNÝ ELÁN BUDE MAŤ 50 ROKOV
OSLAVY UKONČÍ ČESKOSLOVENSKÝM TURNÉ

Keď sa skupina mladých hudobníkov jedného večera v roku 1968 prvýkrát postavila pred hostí malého baru v bratislavskom hoteli, zrejme nikto z prítomných netušil, že je svedkom štartu jednej z najpopulárnejších kapiel česko-slovenskej hudobnej scény. Budúci rok uplnie od tohto okamihu neuveriteľných 50 rokov a na tomto území sa snáď nenájde človek, ktorý by nepoznal aspoň jeden jej hit.
Skladby ako Zaľúbil sa chlapec, Kaskadér, Voda, čo ma drží nad vodou, Človečina, Zlodej slnečníc, Ulica alebo Kráľovná bielych tenisiek úplne zľudoveli.

Reč je o legendárnej hudobnej skupine Elán, ktorá na budúci rok plánuje veľké oslavy. Čo si pre fanúšikov pripravila, bude zverejňovať postupne ako prekvapenia.

Videotrailer I.: https://youtu.be/v8WWI59tmh0

Prvým oznámením v tomto čase je turné Elán 50, ktoré je naplánované na jeseň roku 2018.

„Pretože ide o výročné turné, bude sa hlavne spomínať a to veľkolepom a nevšednom štýle. Na koncertoch s fanúšikmi prejdeme retrospektívne päťdesiatročnú históriu a pripomenieme si radostné a aj smutné okamihy, ktoré k životu patria," povedal manažér kapely Michal Čimera, podľa ktorého tkvie výnimočnosť kapely tiež v tom, že vydržala hrať päťdesiat rokov. Niekedy sa môže zdať ako keby tu bol Elán odjakživa a bude tu stále, avšak nič nastálo v našich životoch nie je, mieni a dodáva, že v priebehu roku kapela fanúšikom postupne pripomenie medzníky svojej histórie. Sledujte kvôli tomu náš web a facebook, s ďaľšou veľkou aktualitou, s ktorou prídeme v decembri bude tak povediac zásadná, dodáva.

Prvýkrát v päťdesiatročnej histórii kapely ponúka Elán fanúšikom na turné obmedzený počet vstupeniek Meet and Greet, ktoré im zaručia okrem stretnutia s kapelou aj možnosť vidieť zvukovú skúšku, získať lepšie miesta a ďaľšie výhody. „Muzikanti nám potvrdili, že v budúcnosti nič podobné neplánujú takže doporučujeme neváhať. Tieto vstupenky väčšinou zmiznú ako prvé a môžu byť ideálnym vianočným darčekom," hovorí promotér koncertov Dalibor Vajčner, ktorý koncerty Elánu organizuje pre skupinu už od roku 2009.

Skupina Elán vznikla v roku 1968. Vydala štrnásť štúdiových albumov, päť anglických albumov
a veľa kompilácií. Počas predaja získala neuveriteľných 25 platinových platní. Koncert Elánu na Letnej si nenechalo ujsť viac ako 80 tisíc fanúšikov, táto slovenská kapela tiež vypredala aj slávnu Carnegie Hall v New Yorku.

Pilierom kapely sú Jožo Ráž (spev, bassgitara), Jano Baláž (spev, gitary) a Vašo Patejdl (spev, klávesy), v súčasnosti s nimi skupinu Elán tvorí Peter Farnbauer (gitara, vokály), Ľubo Horňák (klávesy, vokály), Števo Bugala (bicie) a trojčlenná dychová sekcia Richard Šimurka (priečna flauta, saxofón), Martin Haas (trombón) a Samuel Šimek (trúbka, trumpeta).


Meet & Greet EXKLUZÍVNE!
cena 390 EUR

Prvýkrát za 50 rokov skupina Elán ponúka unikátnu vstupenku Meet & Greet, ktorá zahŕňa:
- zúčastniť sa zvukovej skúšky skupiny Elán priamo v aréne a vidieť tak privátne prípravy skupiny na koncert
- stretnutie so skupinou vo vopred pripravenej šatni Elán
- fotenie a zoznámenie so skupinou Elán
- welcome drink
- samostatný vchod do arény (rovnaký ako má skupina)
- vysačky Elán s možnosťou opakovaného príchodu a odchodu z arény
- podpísaný plagát
- sprievod security
- počas koncertu sprievod security na najlepšie miesta v aréne (sedenie)
- CD živých nás nedostanú

Vstupenka Meet & Greet je v obmedzenej ponuke. Po zakúpení vstupenky (Meet & Greet)  je nutné zaslať mail na: elan@iime.co.ukKlientovi budú na mail zaslané potrebné inštrukcie pred koncertom.

VIP výhody:
- VIP tribúna s nejlepším výhľadom
- strážená security zóna a hostesky
- podpísaný plagát od J. Ráža, J. Baláža, V. Patejdla
- páska na ruku Elán

Meet & Greet BRATISLAVA - sektor C29
Meet & Greet ŽILINA - sektor VIP

Meet & Greet ZVOLEN - sektor VIP A2
Meet & Greet KOŠICE - sektor B15
Meet & Greet TRENČÍN - sektor F


Zľavy:

ZŤP/S: 10,00 EUR - doprovod za plnú cenu. Zo sektou STÁTIE PLOCHA. (Umiestnenie na tribúne rozhodcov.) Limitovaný počet.

Deti do 12 rokov:
- do miestenkových zón, klasická vstupenka za 100% z ceny
- do sektorov bez miestenky, za 50% z ceny

Termíny :


Galéria / Médiá :

ELÁN 50 ROKOV
ELÁN 50 ROKOV TOUR 2018
Bookmark and Share
Zdieľať