ROYAL MOSCOW BALLET 2019 / Labutie jazero | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, šport
|
0
Váš nákupný košík je prázdny

Ak máte účet prihláste sa.

Hľadaj
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok

ROYAL MOSCOW BALLET 2019 / Labutie jazero

ROYAL MOSCOW BALLET 2019 / Labutie jazero
Vstupenku na toto podujatie si môžete vytlačiť aj u Vás doma.

Úžasný Royal Moscow Ballet opäť zavíta do Bratislavy. Tentokrát premení AXA arénu NTC na romantické miesto plné fantastických baletných výkonov !


Tak ako sa už stalo zvykom, aj tento rok predstaví uznávaný baletný súbor Royal Moscow Ballet slovenskému publiku kvalitu a úžasnú precíznosť ruskej tanečnej školy. Na hudbu P. I. Čajkovského zatancujú najlepší ruskí tanečníci predstavenie plné lásky, vášne, ale aj smútku - Labutie jazero. Do Bratislavy zavítajú už piatykrát. Na ich vystúpenie sa môžete tešiť 4. decembra, kedy sa bratislavská AXA aréne NTC doslava premení na noblesnú baletnú sálu plnú ladných baletiek a fantastických baletných výkonov!

Labutie jazero od P. I. Čajkovského patrí medzi najznámejšie baletné diela na svete. Javisko plné ladných baletiek – labutí – vznášajúcich sa na špičkách nad „hladinou“... Romantický príbeh princa Siegfrieda a krásnej princeznej Odetty zakliatej do podoby labute predstavuje základný kameň klasickej ruskej baletnej školy a už takmer stotridsať rokov patrí k najúspešnejším titulom svetových divadiel.
Námetom mu bola pôvodne nemecká bájka, v ktorej sú labute uctievané ako čarovné bytosti. Čajkovského to inšpirovalo k vytvoreniu nádhernej hudby, ktorej jednotlivé časti sa hrajú dodnes aj na samostatných koncertoch.

Royal Moscow Ballet privezie tentokrát do bratislavskej AXA arény NTC.

INFO PRE DRŽITEĽOV PREUKAZU ZŤP-S:
V prípade záujmu o vstupenky na predstavenie Royal Moscow Ballet:Labutie jazero napíšte Vašu požiadavku na mailovú adresu: benediktova@jvsgroup.sk

Termíny :


Bookmark and Share
Zdieľať