GUS G. + Support | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, šport
|
0
Váš nákupný košík je prázdny

Ak máte účet prihláste sa.

Hľadaj
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok

GUS G. + Support

GUS G. + Support
Vstupenku na toto podujatie si môžete vytlačiť aj u Vás doma.

Je to klišé, ale skrátka na vrchol sa prederie len to najlepšie. Gus G. patrí medzi veľmi rešpektovaných a známych súčasných rock metalových gitaristov. V ondobí medzi rokmi 2009 a 2017 hral na najväčších scénach sveta ako člen kapely superstar Ozzy Osbourne, s ktorým aj nahral album Scream (2010). Naviac, Gus G. je tiež známy mnohým fanúšikom power metalovej scény ako zakladateľ a hlavná postava vlastnej skupiny Firewind existujúcej už takmer 20 rokov s diskografiou ôsmych štúdiových albumov a množstvom odohraných koncertov a turné.

Tretím pilierom mimoriadne plodnej kariéry je jeho účinkovanie ako sólový umelec. V minulosti nahral dva kritikov veľmi uznávané albumy I Am The Fire (2014) a Brand New
Revolution (2015). Gus sa aktuálne vydal cestou pokračovania práve v tejto polohe jeho umeleckého vyjadrovania, čoho výsledkom je aj aktuálna nahrávka Fearless, ktorej obsahom je 9 pesničiek a 3 inštrumentálne kompozície. Realizovalo ju Gusovo nové power trio , ktoré sa predstaví aj na nadchádzajúcom turné v zložení :

Gitara: GUS G.
Spev / basa : DENNIS WARD (Pink Cream 69/Unisonic)
Bicie : WILL HUNT (Evanescence, Black Label Society).

DISCOGRAPHY
I AM THE FIRE (2014)
BRAND NEW REVOLUTION (2015)
novinka: FEARLESS ( 20. apríl 2018)

Termíny :


Galéria / Médiá :

GUS G.
GUS G.
GUS G.
GUS G. - Letting Go (2018) // Official Video //
Bookmark and Share
Zdieľať