Jaromír NOHAVICA a Janáčkova filharmónia | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, šport
|
0
Váš nákupný košík je prázdny

Ak máte účet prihláste sa.

Hľadaj
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok

Jaromír NOHAVICA a Janáčkova filharmónia

Jaromír NOHAVICA a Janáčkova filharmónia
Vstupenku na toto podujatie si môžete vytlačiť aj u Vás doma.

Dátum/Date: 22.06.2018 o 20.00 h
Miesto konania/Place of event: NTC, Príkopova 6, Bratislava


Jaromír NOHAVICA a Janáčková filharmónia Ostrava, dirigent Marko IVANOVIĆ


Jaromír Nohavica a jeho skladby, prearanžované pre symfonický orchester za doprovu Janáčkovej filharmónie prvýkrát na Slovensku.

Hudobná ikona Jaromír Nohavica vystúpi 22.6.2018 v bratislavskom Národnom tenisovom centre v sprievode Janáčkovej filharmónie Ostrava pod taktovkou Marko Ivanovica.
Na koncerte zaznejú v slovenskej premiére najväčšie Nohavicove hity v úprave pre spev, gitaru a symfonický orchester. Koncert ponúkne zaujímavé hudobné spojenie a mnohé prekvapenia.
Nohavica v tejto zostave vystúpil v Česku niekoľkokrát, dokonca s ním vypredal pražskú O2 Arénu.

Autorom symfonických aranžmánov je dirigent ostravskej filharmónie Marko Ivanovic, ktorý bude spolu s Jaromírom stáť aj na pódiu. Ako hovoria sami účinkujúci, citlivé symfonické aranžmány dávajú mnohým už takmer zľudoveným pesničkám ďalší rozmer a prebúdzajú v poslucháčoch fantáziu. Bude to určite večer plný nezabudnuteľných hudobných zážitkov. Veď kedy inokedy budete mať možnosť naživo počuť „Těšínskou“, „Bláznivou Markétu“, „Petěrburg“, „Darmoděja“ či „Fotbal“ v podaní symfonického orchestra...

„Je to pre nás česť, že sa na nás Jarek obrátil s ponukou, aby sme ho sprevádzali na tomto turné. Sme radi, že si spolu zahráme,“ uviedol riaditeľ Janáčkovej filharmónie Ján Žemla.

Vstup na koncert od 13 rokov !!!

Viac sa dočítate v tlačovej správe.


Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.

Termíny :


Bookmark and Share
Zdieľať