Repelend (športovo-hudobný tábor) | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, šport
|
0
Váš nákupný košík je prázdny

Ak máte účet prihláste sa.

Hľadaj
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok

Repelend (športovo-hudobný tábor)

Repelend (športovo-hudobný tábor)
Vstupenku na toto podujatie si môžete vytlačiť aj u Vás doma.

Don Eifell, najmocnejší z mafiánskych bossov, zvoláva všetky svoje klany k porade s jasným odkazom: "Zomieram." Celou krajinou sa nesie táto správa a všetkým je jasné, že na tejto porade sa vyberie nový nástupca, ktorý prevezme všetku jeho moc. Nikto však ešte netuší, čo si starý pán pre nich pripravil. Jeho nástupca bude musieť preukázať, že je nielen silný a drsný, ale aj inteligentný, odhodlaný, odvážny, milosrdný a priateľský. Všetci teda budú musieť podstúpiť sériu skúšok, ktoré preveria jednotlivé vlastnosti všetkých účastníkov.
Kto sa stane víťazom?

Repelend tábor je viac ako len klasický tínedžerský tábor, má atmosféru raných 90-tych rokov, keď ešte neexistoval internet, neboli mobily, ľudia sa zdravili na ulici a deti sa zvykli hrávať vonku na dvore či medzi panelákmi.
Keď ste išli do tábora, museli ste domov poslať pohľadnicu z miestneho bufáču, inak sa na vás fotrovci nahnevali :)

Okrem netradičného programu, v ktorom sa rozdelíte do "mafiánskych rodín" a budete proti sebe súťažiť, vystúpia známi show-mani zo slovenskej hudobnej scény. Tento rok to bude MeGA koncerT, na ktorom sa zúčastní Majk Spirit (momentálne jeden z najpopulárnejších hip hopových "spevákov") + celá legendárna H16 crew, Strapo, Adiss, Veronika Strapková a prídej aj Bekim- majster príkladu pozitívneho života s jeho nadupanou stand up show .
Ak neprídeš, pravdepodobne budeš ľutovať!


Štandardne na Teba čaká:
Preplnený program s kopou zábavy, športových aktivít, relax pri bazéne, chytanie bronzovej farby na slnku (jedna z najdôležitejších činností), diskotéka s Dj-om.
Okrem toho máme pripravené úplne nové šialené nočné hry, večernú bazénovú párty, vodný futbal, mafiánsky karneval, táboráky s gitarkou a kopec iného.

Samozrejme, okrem týchto vychytávok je pripravený tradične-netradičný program.

Ak máš rád hudbu či umenie v hocijakej podobe, ponúkame ti 5 špeciálnych workshopy na rozvoj Tvojich umeleckých schopností a talentových zručností za extra príplatok:

1. Dj-sky workshop s Grimasom ( Dj a producent Majk Spirita)
Pomôže ti odhaliť skrytý talent, o ktorom ani nevieš!
Ukáže základy mixovania, scrachovania, používania zvukových efektov s legendárnymi gramofónmi Technics. Taktiež si budeš môcť vyskúšať aj Digital djing s najpoužívanejším softvérom súčasnosti Traktor soft a Serato DJ.
Čoo?? No hej a to všetko za 25 €...dobre počuješ :)
Treba vyskúšať Djing! A ktovie? Možno o niekoľko rokov bude Tvoje meno kolovať v najprestížnejších kluboch a to len preto, že si si jedného dňa povedal: Prečo to nevyskúšať?

2. Movie maker - základy videoklipov
Nevieš čo to znamená? Uznávaný producent videoklipov menom Sule Ťa naučí pracovať so základnými funkciami "fotoaparátu", tzv. základy videa, triky, odovzdá Ti svoj know-how a všetko čo Ťa bude zaujímať okolo filmovania. Naučíš sa, čo je celok, polocelok, detail, švenk, nájazd, odjazd. Naučí Ťa strihať hudobný videoklip do hudby, akú si sám vyberieš.
Naučíš sa byť viac kreatívny. Workshop bude trvať 3 dni cca 2,5 hod. denne. Cena 35 €.

3. Street art workshop
sa bude odohrávať pod dohľadom jedného z najuznávanejších celosvetových "maliarov" menom Daor z RCLS crew, ktorý patrí medzi elitu Top 10 na svete. Zasvätí Ťa do tajov tohto umenia iba za 35 € - nezabúdaj cany sú dosť drahé :) a budeš ich používať viacero naraz.

4. Beats maker
Nevieš čo to znamená? Uznávaný producent menom Abe (člen legendárnej skupiny H16) Ti ukáže a vysvetlí ako vznikajú hity od základov a to od úpravy zvuku až po samotný beatmaking. Tento "majster zvuku" skomponoval skladby pre americký trh ako napr. Fat Trel Money - Money Calling, Chief Keef - Aint Done Turnin Up a pre mnoho ďalších na domácej pôde ako sú Majk Spirit (s hudobu Tancuj, Boh jediný, Len Tak), Pil C, Kali, Kontrafakt (Život je boj), Lúza, Moja reč a 10tky ďalších...
A to nie je všetko, lebo nakoniec semináru si pod jeho dohľadom vyskúšaš sám skomponovať vlastnú skladbu, z ktorej možno bude aj táborový hit :). Cena: 20 €.

5. Makeup class s profi maskérkou
Príde vizážistka, ktorú môžete poznať z televíznych obrazoviek, najmä z projektu nákupné maniačky. V relácií Inkognito a aj mimo nej často spolupracuje s herečkou Zuzkou Šebovou. Taktiež ďalšie známe osobnosti prešli jej rukami ako Peťa Polnišová, Janka Kirschner, Zuzka Smatanová, Kristína Svarinská a, samozrejme, mnohé ďalšie známe aj neznáme slečny či dámy, ktoré sa chceli páčiť na stužkovej, svadbe alebo večierku či plese.
Bude sa preberať: základná úprava na bežný deň, večerný make up, praktická a teoretická časť - typológia pleti, správne nanášanie kozmetických prípravkov, líčenie a ošetrovanie problematickej pleti, správna voľba kozmetiky, makeupu, líčidiel, ako si urobiť očnú linku, kontúrovanie tváre, úprava obočia, a podľa potreby sa prispôsobí aj vašej tematike.
Cena: 25 €.

Je Ti stále málo ?? :)) Tak čekuj nižšie tento špeciálny suprajss ..
Pre tretí ročník sme si pre vás pripravili ešte 2 záujmové aktivity navyše:

1. Tréningy thai box/ box aj pre dievčatá!
Tréning bude trvať od pondelka do piatka 1 hodinu denne. Povedie ho profesionálny tréner z Bratislavskej boxerne, ktorý vychoval niekoľko úspešných zápasníkov, napr. slovenského reprezentanta v boxe Erika Tlkanca. Tréning je určený pre každého bez rozdielu veku a pohlavia. Bude zameraný na rozvoj sily, naučenie sa sebaobrany i útoku, zlepšenie kondičky, zdokonalenie techniky,
Jeden tréning v klube stojí 10 €. Ty máš v ponuke si vyskúšať 5 tréningov za cenu 20 €. Neváhaj a vyskúšaj! Aspoň na chvíľku zažiješ "pocity" Rockyho Balbou :))

2. Kurz hry na gitaru
Od pondelka do piatku 1 hodinu denne s učiteľom zo Základnej umeleckej školy Jána Albrechta v Bratislave. Cena: 45€

Pozor!! Všetky workshopy a tréningy sú limitované určitým počtom uchádzačov kvôli individuálnemu prístupu. Tento limit sa nedá prekročiť! Takže moc dlho sa nerozhoduj, aby potom už nebolo neskoro si niečo vyskúšať ;-)

Ako sa registrovať: vyplnenie prihlášky ▶️ bit.ly/repelend-prihlaska

Kde: V Hoteli František, ktorý sa nachádza za obcou Lazy pod Makytou, v krásnom horskom prostredí, 15 km od Púchova.

Vybavenie hotela: jedáleň, 2x spoločenská miestnosť, premietacie plátno, multifunkčné ihrisko, ihrisko na plážový volejbal, ohnisko, krytá terasa, vnútorný bazén.

Ubytovanie: V 2, 3, 4 a 5 lôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením. Celková kapacita hotela je 100 lôžok.

Strava: Perfektná domáca strava podávaná 5x denne, 2. večera pre najväčších hladošov + celodenný pitný režim. Raňajky si môžu deti vybrať zo švédskych stolov.

Termín: 21.7. - 28.7.2018

Cena: 255 eur

V cene: ubytovanie, strava, animátori, zdravotník, program, materiálne – technické vybavenie, ceny do súťaží, 24 hodinová starostlivosť o deti, kúpanie v hotelovom bazéne, vodný futbal, vystúpenia interpretov priamo v tábore, doprava do tábora.

Ako vyzerali naše predchádzajúce tábory, si môžeš pozrieť tu:
https://www.youtube.com/watch?v=pEZRVaEaPH0
https://www.youtube.com/watch?v=MyXyaL1JlYM

Termíny :


Galéria / Médiá :

Repelend (športovo-hudobný tábor)
REPELEND 2017
TÁBOR REPELEND 2016 /AFTERMOVIE/
Bookmark and Share
Zdieľať