64. FOLKLÓRNY FESTIVAL VÝCHODNÁ 2018 | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, šport
|
0
Váš nákupný košík je prázdny

Ak máte účet prihláste sa.

Hľadaj
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok

64. FOLKLÓRNY FESTIVAL VÝCHODNÁ 2018

64. FOLKLÓRNY FESTIVAL VÝCHODNÁ 2018
Vstupenku na toto podujatie si môžete vytlačiť aj u Vás doma.

Folklórny festival Východná je najstarším a najrozsiahlejším celoslovenským festivalom s medzinárodnou účasťou u nás a zároveň vrcholnou prehliadkou tradičnej ľudovej kultúry a jej folklorizovaných prejavov. Medzi priemerne 1400 účinkujúcimi v desiatkach umeleckých autorských programov sa na tomto festivale každoročne prezentujú i víťazi celoštátnych súťažných prehliadok folklórnych skupín, súborov, detských súborov, ľudových hudieb, speváckych skupín, sólistov muzikantov i tanečníkov. Veľmi významná a účastníkmi vítaná je účasť ľudových remeselníkov, výrobcov a umelcov.

V ostatnom období je jednou z najzaujímavejších súčastí festivalu množstvo interaktívnych a zážitkových programov, akými sú tanečné, hudobné, spevácke workshopy, remeselné tvorivé dielne a programy pre deti. Folklórny festival Východná je prehliadkou výsledkov pravidelnej a systematickej práce mnohých inštitúcií, organizácií, združení i jednotlivcov v oblasti tradičnej ľudovej kultúry.

Počas rokov svojej existencie festival výrazne prispieval k oživovaniu, zachovávaniu, tvorivému rozvíjaniu i verejnej prezentácii vzácnych hodnôt našej klenotnice kultúry.

Festival sa uskutočňuje každoročne na prahu letnej turistickej sezóny v prvý júlový víkend v turisticky hojne navštevovanom prostredí v blízkosti Vysokých i Nízkych Tatier, v rázovitej a na ľudové tradície bohatej obci Východná.

Zľavy:
Vstupenky v predpredaji cez webovú stránku festivalu, facebook festivalu a ticketportál. 
Vstupenky bude možné zakúpiť aj v mieste konania festivalu a však cena v predaji v mieste konania festivalu je vyššia než v predpredaji. 
** deti vo veku do 6 rokov majú do areálu amfiteátra na všetky programy vstup zdarma 
** návštevníci s trvalým pobytom v obci Východná majú vstup do areálu amfiteátra zdarma 
* deti vo veku 6-15 rokov, držitelia karty ISIC, ITIC a karty EURO-26, dôchodcovia, držitelia preukazu ZŤP/ŤZPS a návštevníci s trvalým pobytom v obci Východná majú zľavnené vstupné na programy na Veľkej scéne. 
* zľavnené vstupné sa poskytne na základe predloženia zákazníckych preukazov MAXI KLASIK (prenosný/neprenosný), JUNIOR RAILPLUS, KLASIK RAILPLUS, SENIOR RAILPLUS, SKUPINA, SKUPINA MINI. Zľavnené vstupné zároveň platí aj pre držiteľov železničných preukazov ZSSK, CARGO a ŽSR, ako aj pre všetky druhy cestovných lístkov s cieľovou stanicou Východná. Zľava sa týka iba držiteľa platného preukazu, resp. platného cestovného lístka a nie je možné ju kumulovať.

"Pri zakúpení permanentky, alebo vstupenky na Veľkú scénu je vstup do areálu amfiteátra zdarma."

Termíny :


Galéria / Médiá :

64vychodna
64vychodna
64vychodna
64vychodna
64vychodna
64vychodna
64vychodna
64vychodna
64vychodna
Mapa Vychodona
uzmaslistok#5 - 64. FOLKLÓRNY FESTIVAL VÝCHODNÁ
Bookmark and Share
Zdieľať