EHC: SLOVENSKO – FRANCÚZSKO | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, šport
|
0
Váš nákupný košík je prázdny

Ak máte účet prihláste sa.

Hľadaj
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok

EHC: SLOVENSKO – FRANCÚZSKO

EHC: SLOVENSKO – FRANCÚZSKO
Vstupenku na toto podujatie si môžete vytlačiť aj u Vás doma.

Slovensko – Francúzsko
Majstrovstvá sveta v hokeji sú za rohom a našu reprezentáciu čaká séria prípravných zápasov v rámci Euro Hockey Challenge. Tréner Craig Ramsay a generálny manažér Miroslav Šatan budujú káder, a ten preveria v dvojzápase nevyspytateľní hokejisti Francúzska. Nenechajte si ujsť jedinečnú príležitosť vidieť vrcholiacu formu hokejistov pred svetovým šampionátom! 
 

VIP
Vychutnajte si zápas z pohľadu VIP hosťa! Staňte sa členom hokejovej rodiny, stretnite sa s hokejovými osobnosťami, občerstvite sa priamo počas zápasu a povzbuďte slovenskú hokejovú reprezentáciu z pohodlia VIP sektora. Slovenský zväz ľadového hokeja Vám pripravil jedinečnú príležitosť. Doprajte si viac, prípadne obdarujte takouto vstupenkou hokejového nadšenca.


Zľavy:
50% zľava pre dieťa (do 12 rokov). Dieťa do 6 rokov zdarma bez nároku na sedadlo.
Imobilný + Doprovod imob. - v prípade záujmu o rezerváciu vstupeniek (Imobilný + Doprovod imob.), píšte prosím na help@ticketportal.sk. Cena 0,00 EUR. Jedna vstupenka platná pre obe osoby. (Obmedzený počet)!

Ak prídete našu hokejovú reprezentáciu podporiť na vybraný zápas, môžete vyhrať zájazd na majstrovstvá sveta v Dánsku v hodnote 500 eur pre 2 osoby! Viac o súťaži sa dozviete TU

Termíny :


Bookmark and Share
Zdieľať