Pit Cage Fighting 18 - the KINGS of SUMMER | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, šport
|
0
Váš nákupný košík je prázdny

Ak máte účet prihláste sa.

Hľadaj
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok

Pit Cage Fighting 18 - the KINGS of SUMMER

Pit Cage Fighting 18 - the KINGS of SUMMER
Vstupenku na toto podujatie si môžete vytlačiť aj u Vás doma.

Dátum/Date: 30.6.2018 o 19:00 h
Miesto konania/Placeofevent: Športová hala Spišská Nová Ves, Za Hornádom 15, Spišská Nová Ves


PIT CAGE FIGHTING 18 – the KINGS of SUMMER
Kto sa stane kráľom leta a šampiónom PCF?

Najstaršia a najstabilnejšia slovenská organizácia MMA - PCF – PitCageFighting, známa svojou kvalitou zápasov a skvelou hudobnou a svetelnou show prináša 18. pokračovanie svojich veľmi úspešných turnajov MMA, tentoraz s podtitulom the KINGS of SUMMER.

Diváci sa môžu tešiť na medzinárodnú fightcard, ktorú organizátori posunuli opäť o level vyššie. Záujem divákov o PCF, sa z podujatia na podujatie zvyšuje, preto si organizátori pripravili pre fanúšikov zápas o opasok, šampióna PCF, ktorý fanúšikovia uvidia už na PCF 18 the KINGS of SUMMER, samozrejme nie len ten, ale aj ostatné zápasy sľubujú TOP športový zážitok, a ako vyvrcholenie večera bude hlavný zápas, ktorý svojím obsadením ponúka kvalitu tej najvyššej európskej MMA úrovne.

Turnaj prinesie 12 kvalitných zápasov, ktoré svojou vyrovnanosťou zaručia skvelý zážitok z MMA.

Diváci sa môžu už tradične tešiť na skvelú svetelnú a hudobnú show, ktorú opäť podporí svojím celovečerným vystúpením jeden z najlepších slovenských DJ a to DJ HAJTKOVIČ spolu s tanečnou show.

Pre fanúšikov na tribúnach A,B,C , D sú pripravené novinky, miestenkové sedenie, ktoré prinesie pre fanúšikov svoj presný výber miesta a svojho komfortu.PCF si pripravilo pre fanúšikov zo sektorov A,B,C,D ďalšiu novinku, a to možnosť zakúpenia si rôznych PCF predmetov, oblečenia, alko&nealko nápojov, občerstvenia, jedla, to všetko v novo vytvorenej PCF FAN ZONE.

Pre VIP hostí zo sektorov GOLD a PLATINUM je opäť pripravený osvedčený servis reštaurácií MOE SUSHI & BAR a BURGER a PIVO, ktorý zaručí ten najvyšší zážitok z MMA a gastronómie.

CENA LÍSTKOV

BRONZE TICKET
Miestenkové sedenie tribúny A,D,- 6€ predpredaj/10€ na mieste

SILVER TICKET
Miestenkové sedenie tribúny B,C.- 9€ predpredaj/15€ na mieste

VIP GOLD TICKET
Miestenkové sedenie na ploche pri oktagone, - 15€ predpredaj/20€ na mieste

Sedenie VIP GOLD TICKET Vám zaručí priamy kontakt s prichádzajúcimi zápasníkmi a oktagonom, tanečníčkami a prinesie tu pravú emóciu z MMA, držitelia VIP GOLD TICKET majú možnosť si zakúpiť VIP servis od reštaurácií MOE SUSHI & BAR a BURGER a PIVO priamo v hale, a k dispozícii majú nealko nápoj zdarma.
AFTER PARTY priamo v športovej hale hneď po skončení zápasov MMA. Majiteľ VIP gold vstupenky má možnosť získať exkluzívne hodinky CX SWISS MILITARY "Airforce I"
v hodnote 899€, ktoré venovala do súťaže TopStore.sk.

VIP PLATINUM TICKET
Exkluzívny VIP stôl pre 5 osôb, - 300€

VIP PLATINUM TICKET Vám prinesie ten najväčší komfort a zážitok nie len z MMA, ale taktiež z gastronómie a miešaných cocktailov, welcome drink a neobmedzený alko & nealko servis.
Držitelia VIP PLATINUM TICKET sa môžu tešiť v prvom rade na priamy adrenalín z oktagonu, čo zaručuje ten najlepší zážitok z MMA.
Taktiež sa môžu tešiť na gastronomický zážitok servírovaný reštauráciami MOE SUSHI&BARa na priamo vo VIP PLATINUM sektore pripravované TOP čerstvé burgre od BURGER a PIVO Spišská Nová Ves.
Pre držiteľov VIP PLATINUM TICKET je pripravená skvelá PCF AFTER PARTY priamo v športovej hale hneď po skončení zápasov MMA.
To všetko znásobí svojou prítomnosťou a hudobnou show DJ HAJTKOVIČ spolu s tanečníčkami.
KONTAKT PRE VIP PLATINUM TICKET: DÁVID KEDŽUCH 0905222745, PALI HRUBÝ 0908995411.

Termíny :


Galéria / Médiá :

PCF18 - the KINGS of SUMMER - Teaser
PCF17 ● BEST MOMENTS ● HIGHLIGHT &#967
Bookmark and Share
Zdieľať