2CELLOS | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, šport
|
0
Váš nákupný košík je prázdny

Ak máte účet prihláste sa.

Hľadaj
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok

2CELLOS

2CELLOS
Vstupenku na toto podujatie si môžete vytlačiť aj u Vás doma.

Dátum/Date: 15.06.2018 o 20.00 h
Miesto konania/Place of event: Incheba - Expo Aréna, Viedenská cesta 3-7, Bratislava 


2CELLOS v Bratislave

V rámci evropského turné THE SCORE TOUR sa do Bratislavy po dvojročnej prestávke vráti hudobná senzáci a dvojica violončelistov 2CELLOS. Preslávilosa najmä coververziami súčasných populárnych hitov.

2CELLOS koncertuje dňa15. júna 2018 o 20:00 v bratislavskej INCHEBA ARÉNA. 2CELLOS, teda Luka Šulič zo slovinského Mariboru a Stjepan Hauser z chorvátskeho Záhrebu, majú na svojom konte už štyry radové albumy preplnené nápaditými coververziami hitov od svojich obľúbených interpretov,ako napr. U2, Avicii, Nirvana, AC/DC, Sting či Coldplay.

Dvojica študentov vážnej hudby, ktorí až do založenia formácie 2CELLOS boli skôr súpermi na rôznych medzinárodných interpretačných súťažiach. Do povedomia fanúšikov sa dostali začiatkom roku 2014 videom k hitu Thunderstruck od AC/DC, ktoré má na YouTube viac ako100 miliónov zhliadnutí.

Video si všimol aj Elton John, ktorý osobne obom chlapcom zavolal a pozval ich ako predskupinu na svoje celosvetové turné so zastávkami v tridsiatich svetových metropolách. V rámci tohoto turné,Elton John vystupoval na pódiuaj akotretí člen súboru.

Šulič a Hauser sa netaja tým, že prikladajú úplne rovnakú dôležitosť klasickej aj populárnej hudbe. "Máme radi AC/DC rovnako ako Bacha. Obaja sú v tom, čo robia, jednoduchí a presvedčiví," zverilsa nedávno Šulič britskej tlači.

Zatiaľ posledným dlhohrajúcim počinom 2CELLOS je albumTHE SCORE, ktorý vyšiel v marci 2017 a duo violončelistov na ňom doprevádza Londýnsky symfonickýorchester. Album obsahuje prepracované verzie od skladateľov ako Howard Shore (Pán prsteňov), John Williams (Schindlerov zoznam) či Ramin Djawadi
(seriál Hra o tróny).

"Album predstavuje niektoré z našich obľúbených skladieb od našich obľúbených tvorcov filmovej hudby. Môcť ich prearanžovať pre violončelá a môcť pri tom spolupracovať so svetoznámym Londýnskym symfonickým orchestrom, bol pre nás splnený sen", predstavuje aktuálny album Stjepan. 

Zľavnené vstupné: imobilní + doprovod imobilného zdarma - (obmedzená kapacita).

Termíny :


Bookmark and Share
Zdieľať