Snatam Kaur / Light of the Beloved Tour | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, šport
|
0
Váš nákupný košík je prázdny

Ak máte účet prihláste sa.

Hľadaj
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok

Snatam Kaur / Light of the Beloved Tour

Snatam Kaur / Light of the Beloved Tour
Vstupenku na toto podujatie si môžete vytlačiť aj u Vás doma.

Snatam Kaur


Je americká speváčka, mierová aktivistka a autorka, vychovaná podľa Sikhskej a Kundalini Yoga tradície. Má neuveriteľnú schopnosť transformovať tradičné sikhske žalmy – mantry do moderných hudobných aranžmánov, čím pomáha prebúdzať v nás prastarú túžbu duše po pokoji a mieri.
Vyrastala a študovala v blízkosti Yogi Bhajana, (známy učiteľ a yogín, ktorý uviedol kundalini yogu v USA). Bol jej spirituálnym sprievodcom a učiteľom viac, ako 30 rokov. Od neho získala aj základy Naad Yogy, ktorá je zameraná na posvätné zvuky. V jadre týchto praktík je esenciálna skúsenosť mieru a liečenia, ktorá pomohla k tomu, aby jej hudba bola prístupná ľuďom všetkých spoločenských vrtiev a vierovyznaní. Vyučuje Naad yogu, Kundalini yogu a meditácie. Prostredníctvom svojich CD-čiek, koncertov a workshopov počas posledných 20 rokov si získala ľudí svojim jedinečným hlasom, ktorý nám dokáže skľudniť myseľ a dopriať cestu do nepoznaných no zároveň dobre známych zákutí našej duše. Jej kniha „Original Light; the Morning Practice of Kundalini Yoga“ je praktických sprievodcom ku každodenným spirituálnym návykom.

Snatam je jednou z napopulárnejších umelkýň tzv. New Age Music. Jej piesne sa umiestňujú na čele rebríčkov New Age nepretržite od roku 2004. Je jedinou speváčkou, ktorej 3 albumy sa udržali v top 20 počas jediného roka. 
Jej hudba je počuť v yogových štúdiách, školách, vo filmoch z Hollywoodu, či domácnostiach jej fanúšikov vo všetkých kútoch sveta. Výnimočnosť a medzinárodný ohlas jej talentu dokazujú najlepšie slová jedného z jej fanúšikov: „prichádzame na koncerty Snatam aby sme zažili prekrásnu atmosféru, ktorú dokáže vytvoriť jej hlas, aby sme sa mohli upokojiť, liečiť a duchovne rásť.“ 
Jej piesne dokážu duchovne povzniesť a očistiť. Ram Dass, oslavovaný autor knihy „Be Here Now“ tvrdí, že v jej hlase je... čistota, jasnosť a láska. 
Albumy Prem, Shanti, Grace, Anand, LIVE In Concert, Feeling Good Today! and Liberation’s Door sa považujú za absolútny vrchol v oblasti duchovnej hudby.
Tradične oblečená v sikhskom odeve, stelesňuje celému svetu sikhske posolstvo o dôležitosti byť v rovnováhe a dosiahnuť vnútorný pokoj.
V rámci svojho európskeho turné „Light of the Beloved Tour 2018“ zavíta po prvýkrát na Slovensko.

Koncert spirituálnej hudby. 

Dĺžka podujatia: 2 hodiny

50% zľava pre vozíčkarov s doprovodom (t.j. doprovod si kupuje vstupenku s 50% zľavou aj vozíčkar si kupuje vstupenku s 50% zľavou.)

Termíny :


Bookmark and Share
Zdieľať