Vstup do zábavného parku Team Up | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, šport
|
0
Váš nákupný košík je prázdny

Ak máte účet prihláste sa.

Hľadaj
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok

Vstup do zábavného parku Team Up

Vstup do zábavného parku Team Up
Vstupenku na toto podujatie si môžete vytlačiť aj u Vás doma.

Miesto konania: Team Up, Studená 4/B (OC STYLA), Bratislava

Chcete zažiť adrenalínovú zábavu pripomínajúcu pevnosť boyard? Príďte si dať do tela pri plnení jedinečných úloh a spoznajte viac seba i ostatných! Výzvy, ktorým budete čeliť totiž preveria, aký dobrý tím v skutočnosti tvoríte!
Team up je originálny zábavný park ideálny pre firemnú akciu, teambuilding, zábavu s priateľmi, rodinné výlety, oslavy, školské výlety a vlastne pre všetkých tých, ktorí sa chcú aktívne a tímovo zabaviť!
Cieľom hry je splniť rôzne úlohy, ktoré na vás čakajú v 20 miestnostiach. Úlohy dokonale preveria vašu fyzickú silu, psychickú odolnosť, logické myslenie, komunikačné zručnosti a tímového ducha. Hra nepozná jednotlivcov, pri plnení každej úlohy musíte spolupracovať! Každú výzvu plníte vždy v tíme 3 až 5 hráčov. Trvanie závisí len od šikovnosti vášho tímu.
V Team upe máte možnosť občerstviť sa, posedieť a dobiť energiu v spoločenskom priestore s barom a terasou. Bar ponúka alkoholické a nealkoholické nápoje a studenú kuchyňu. K dispozícii sú pre vás aj skrinky, prezliekacie kabínky a sprchy.

Po zakúpení lístku je potrebné zarezervovat si termín na stránke www.teamup.sk

Viac informácii
 
Deti do 15 rokov:
- 2 hodiny: 18 Eur/osoba
- 3 hodiny: 24 Eur/osoba

Termíny :


Galéria / Médiá :

Team Up - zabavny park v Bratislave
Bookmark and Share
Zdieľať