Galakoncert Allan Mikušek 50-25 + hostia | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, šport
|
0
Váš nákupný košík je prázdny

Ak máte účet prihláste sa.

Hľadaj
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok

Galakoncert Allan Mikušek 50-25 + hostia

Galakoncert Allan Mikušek 50-25 + hostia
Vstupenku na toto podujatie si môžete vytlačiť aj u Vás doma.

Galakoncert Allana Mikušeka, ktorý spojí slovenskú a českú hudobnú scénu, sa uskutoční už koncom tohto mesiaca. Na jednom pódiu sa predstavia spevácke esá ako Michal David, Vašo Patejdl, František Nedvěd, Beáta Dubasová, Peter Cmorik a mnoho ďalších.

Oslava dvoch jubileí jedného z najvýraznejších slovenských country spevákov sa uskutoční 30. januára 2018. Na koncerte nesúcom názov Galakoncert Allan Mikušek 50-25 + hostia sa v bratislavskej HANT aréne na jednom pódiu stretnú zaujímavé tváre slovenskej i českej hudobnej scény. Návštevníci tejto hudobnej udalosti sa môžu tešiť na silný zážitok a obrovskú škálu hudobných žánrov. Jeden z návštevníkov si domov odnesie i hodnotný darček, ktorý mu priamo na pódiu odovzdá oslávenec Allan Mikušek spolu s Michalom Davidom a Vašom Patejdlom.

Počas takmer trojhodinového programu sa postupne vystúpia zaujímaví hostia. Všetci avizovaní vystupujúci sú s Mikušekom spojení či už profesionálne, alebo dlhoročnými priateľstvami. Diváci sa môžu tešiť na Frantu Nedvěda a Tie break, Tučňákov, Petra Kocmana, Tomáša Linku či Michaelu Tučnú. Interpreti sa predstavia s nestarnúcimi country skladbami, ktoré sú Mikušekovi najbližšie. Jubilejný koncert však bude postupne gradovať a návštevníci zažijú ochutnávku popu, či pop-rocku, ktoré im zaspievajú zástupcovia domácej hudobnej scény. Svojim chrapľákom publiku ponúkne niekoľko piesní i Peter Cmorik. Jednou z nich bude i n známa skladba Kam som rozum dal? Nežnejšie pohlavie počas koncertu zastúpi aj Beáta Dubasová, ktorá zaspieva okrem ďalších piesní známy hit Dievča z reklamy. Azda najočakávanejším slovenským vystúpením večera bude, keď pódium ovládne legendárny Vašo Patejdl a okrem spoločnej skladby s Mikušekom, či piesne z jeho sólovej dráhy publiku zahrá a zaspieva skladbu Kaskadér. Pomyseľnou čerešničkou večera bude určite vystúpenie českého hit-makera Michala Davida, ktorý sa bratislavskej HANT Aréne predstaví i s megahitom NONSTOP. Diváci sa na záver podujatia môžu tešiť tiež na spoločné vystúpenie všetkých účinkujúcich. Zaspievajú Tam u nebeských brán, ktorou si spoločne uctia pamiatku Michala Tučného.

Na Facebookovej stránke Allan Mikušek prebieha súťaž o gitaru podpísanú všetkými účinkujúcimi galakoncertu.

Pestrý line.up nie je jediný zaujímavý počin, ktorý sa Mikušekovi podaril. Jeden z návštevníkov koncertu odíde s hodnotným darom – gitarou a nie len tak hocijakou! Ručne vyrábanú gitaru značky KLEMA podpíšu Michal David, Vašo PATEJDL, Franta NEDVĚD, Beáta DUBASOVÁ, Peter CMORIK a ďalšie legendy česko-slovenskej hudobnej scény, ktoré vystúpia na galakoncerte Allana Mikušeka a jeho hostí!
Aby toho nebolo málo, výherca sa počas koncertu stretne i s muzikantskými hviezdami. Výhru mu totiž spolu s Allanom Mikušekom priamo na pódiu odovzdajú Vašo Patejdl a Michal David.

Na jubilejnom Galakoncerte Allan Mikušek 50-25 + hostia sa Mikušek so svojimi hosťami predstaví i v polohách mimo svojho charakteristického country žánru. Narodeninová párty spojená s oslavou výročia profesionálnej kariéry slovenského umelca, na ktorej sa na jednom pódiu stretnú stálice slovenskej i českej hudobnej scény, sa uskutoční 30.1.2018 v bratislavskej HANT Aréne.

SÚŤAŽ o unikátnu GITARU!
VYHRAJ GITARU od Klema Guitars PODPÍSANÚ Michal Davidom, Vašom PATEJDLOM, Františkom NEDVĚDOM, Beátou DUBASOVOU, Petrom CMORÍKOM, Michaelou TUČNOU, skupinou TIE BREAK, TUČŇÁKMI, Petrom KOCMANOM , Tomášom LINKOM a samozrejme Allanom MIKUŠEKOM.
Pravidlá súťaže nájdete na htps://www.facebook.com/.

Vstupné/Entry:
státie - 17 Eur 
sedenie - 25 Eur 

Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.

Termíny :


Bookmark and Share
Zdieľať