Goran Bregovič Wedding and Funeral Band | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, šport
|
0
Váš nákupný košík je prázdny

Ak máte účet prihláste sa.

Hľadaj
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok

Goran Bregovič Wedding and Funeral Band

Goran Bregovič Wedding and Funeral Band
Vstupenku na toto podujatie si môžete vytlačiť aj u Vás doma.

Dátum a miesto konania/Date and place of event: 28.9.2017 o 20:00h., Aegon aréna - Bratislava

Popis/Description:
Po takmer trojročnej pauze sa do Bratislavy vracia kráľ balkánskej hudby Goran Bregović aj so svojím legendárnym Wedding And Funeral Bandom. Koncert sa uskutoční 28. septembra 2017 v bratislavskej AEGON Aréne. Goran predstaví na Slovensku prierez svojou už takmer 40-ročnou muzikantskou kariérou, samozrejme so špeciálnym dôrazom na zatiaľ posledný album Champagne for Gypsies.

Na koncerte nebudú chýbať najväčšie "odrhovačky", ktorými sa Goran počas svojej hudobnej kariéry preslávil a ktoré tvoria nezameniteľnú hudobnú kulisu ku kultovému filmu Underground (1995) a ďalším bláznivým počinom režiséra Emira Kusturicu (Arizona Dream, 1993, Dom pre obesencov, 1988, atď.).

Do Bratislavy sa Goran vždy veľmi teší, tvrdí, že tu cíti akúsi kultúrnu spriaznenosť a vie, že tunajšie publikum mu dobre rozumie. Goran a muzikanti, ktorými sa obklopil, veľmi dobre vedia, ako v koncertnom dave vyvolať to pravé balkánske šialenstvo. Popri tých pravých balkánskych "vypaľovačkách" ponúkajú v oddychových pasážach aj neuveriteľne precítené pomalé balkánske melódie.

Goran Bregović spolupracoval počas svojej kariéry s nepreberným množstvom slávnych umelcov - len na jeho poslednom albume sa podieľali ostrieľaní hudobníci z Gypsy Kings či Gogol Bordello. V minulosti nahrával a koncertoval okrem iných aj s Iggym Popom či nebohou Cesáriou Evorou.

Zľavy a vstupenky pre deti/Discounts, and tickets for children: Bez zľavy.

Je nám to ľúto, avšak Tribúna B nebude k dispozícii z technických príčin.
Návštevníci, ktorí si už zakúpili vstupenky na sedenie na Tribúne B, budú presunutí na Tribúnu A.
Vstupenky zostávajú v platnosti. Na tribúne A bude voľné sedenie.

Termíny :


Galéria / Médiá :

Goran Bregovič Wedding and Funeral Band
Goran Bregovic - Champagne For Gypsies
Goran Bregovic feat. Eugene Hütz (of Gogol ...
Goran Bregovic Feat The Gipsy Kings - Presidente
Goran Bregovic feat. Eugene Hütz (from Gogol ...
Bookmark and Share
Zdieľať