UPRISING FESTIVAL 2017 | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, šport
|
0
Váš nákupný košík je prázdny

Ak máte účet prihláste sa.

Hľadaj
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok

UPRISING FESTIVAL 2017

UPRISING FESTIVAL 2017
Vstupenku na toto podujatie si môžete vytlačiť aj u Vás doma.

UPRISING CAMP - VSTUPENKY


HOTEL TENT INN @ UPRISING 2017

Uži si Uprising s extra komfortom a službami. Stanový hotel Tent Inn prináša kempovanie bez starostí o balenie, nosenie, stavanie stanu či hľadanie ideálneho miesta. 
V oplotenom a stráženom areáli iba kúsok od festivalu ťa bude čakať postavený stan pre 2 osoby s 2 karimatkami a 2 dekami. Stanový hotel má vlastnú recepciu s ochotným personálom, ktorý ťa včas zobudí na obľúbený koncert alebo pomôže lokalizovať tvoj stan. Súčasťou Hotela Tent Inn na Uprisingu sú aj vlastné sprchy a toalety.

Cena: 35 EUR (1 stan / 2 osoby / 2 noci)

 CHILL VILLAGE @ UPRISING 2017

Na Uprisingu po prvý raz ponúkame možnosť ubytovania v Chill Village vo veľkých 5-miestnych stanoch. Vodeodolný stan typu Bell-Tent na celý festival pre celú rodinu alebo väčšiu partiu priateľov. Súčasťou vybavenia stanu sú matrace, vankúše, prikrývky, stolček, solárne LED osvetlenie či vaky na sedenie. Chill Village má vlastnú recepciu s ochotným personálom, ktorý ťa včas zobudí na obľúbený koncert alebo pomôže lokalizovať tvoj stan a ponúka tiež nabíjanie telefónov. Súčasťou Chill Village na Uprisingu sú aj vlastné sprchy a toalety.
 
Cena: 200 EUR (1 stan / 5 osôb / 2 noci)

LOCK INN @ UPRISING 2017
 
O tvoje cennosti na Uprisingu sa aj tento rok spoľahlivo postará Lock Inn - služba s bezpečnostnými skrinkami
Chceš mať na festivale o starosť menej? Príď na recepciu do veľkého stanu s bezpečnostnými skrinkami. My vybavíme všetky formality a ty dostaneš kľúčik od svojej skrinky (35x30x45cm). Je ako stvorená na veci, ktoré chceš mať uložené v bezpečí. Súčasťou každej skrinky sú aj dve elektrické zástrčky, kde si ty aj tvoj kamarát môžete nechať nabíjať telefón, foťák či comp. Na tvoje cennosti bude 24 hodín denne dohliadať náš personál a špičková HD kamera. 

Cena: 15 EUR (pre 2 osoby na celý festival)

Termíny :


Galéria / Médiá :

UPRISING 2016 - Best Moments of the First Day
UPRISING FESTIVAL 2017
CLASSIC WONDER VETERANS
DEADLY HUNTA
FOREIGN BEGGARS
MUNGO'S HI FI SOUNDSYSTEM
Manudigital
Parly B
Bookmark and Share
Zdieľať