Hurricane Factory TATRALANDIA | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, šport
|
0
Váš nákupný košík je prázdny

Ak máte účet prihláste sa.

Hľadaj
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok

Hurricane Factory TATRALANDIA

Hurricane Factory TATRALANDIA
Vstupenku na toto podujatie si môžete vytlačiť aj u Vás doma.

Miesto konania/Place of event: Hurricane Factory TATRALANDIA, Brezovec 1090, Liptovský Mikuláš

 

Hurricane Factory TATRALANDIA je jediný veterný tunel na Slovensku a v širšom okolí. Nachádza sa v Liptovskom Mikuláši pri Aquaparku Tatralandia. Je to miesto, kde si môžete vyskúšať aké je to lietať a vznášať sa.
Lietanie v tuneli je určené pre všetky fyzicky zdravé osoby od 5 rokov, resp. 110 cm. Nie je potrebná žiadna predchádzajúca skúsenosť alebo špeciálna príprava, lietať môžu dospelí aj deti, profesionálni skydiveri, či dokonca aj imobilní ľudia.
V presklenej letovej komore s priemerom 4,3 metra a celkovej výške tunela 14 metrov prúdi vzduch rýchlosťou až okolo 270 km za hodinu, čo zodpovedá sile hurikánu. Vy však lietate v bezpečnej výške a pod neustálym dohľadom skúseného inštruktora. Pomocou znakov Vám inštruktor ukazuje ako ovládať svoje telo a v krátkom čase Vás naučí pohybovať sa v prúde vzduchu.
Do veterného tunela Hurricane Factory sa dostavte aspoň 60 minút pred Vašim letom. Môžete mať so sebou doprovod, ktorý Vás môže počas letu sledovať, fotiť alebo natáčať. Každý letec absolvuje pred letom inštruktáž, kde sa oboznámi s tým čo ho čaká a naučí sa základné princípy lietania v tuneli (základná letová poloha, signály na komunikáciu s inštruktorom a iné). Následne Vám zapožičiame kombinézu, okuliare a helmu. So sebou si prineste pohodlné tričko pod kombinézu a tenisky na šnurovanie.
Letci sa dostanú do prúdu vzduchu dverami v spodnej časti letovej komory tak, že na prúd vzduchu si jednoducho ľahnú. Náš inštruktor Vám pri vstupe pomôže. Ucítite, ako Vaše nohy prúd vzduchu zdvihne a budete lietať v tzv. základnej pozícii. V letovej komore lietate vždy v prítomnosti inštruktora, ktorý Vás učí ako ovládať svoje telo počas letu a dbá o Vašu bezpečnosť. Letci sa v tuneli striedajú po krátkych vstupoch (1,5 min).
Fotiť a natáčať Vás môže Váš sprievod cez sklo letovej komory. Môžete si však zakúpiť aj profesionálne video Vášho letu na DVD priamo u nás.
Viac informácii na recepcia@hurricanefactory.com, 00421 903 544 331.  

Balíčky:

STORM - 2 min., cena 45 Eur
HURRICANE (*odporúčaný) - 4 min., cena 65 Eur (pôvodne 90 Eur)
HURICANE Plus - 8 min., cena 119 Eur

Poznámka: jednotlivé produkty nie je možné rozdeliť do viacerých dní alebo rezervácií.

VIAC INFORMÁCIÍ:
• Platnosť 12 mesiacov od dátumu zakúpenia • Ceny sú vrátane DPH • Zmena cien vyhradená • Klient zakúpením produktu súhlasí s prevádzkovým poriadkom Superfly
• Minimálny vstup do tunela je 2 minúty • Jednotlivé produkty nie je možné rozdelit do viacerých dní či rezervácií
• Kompletné zaškolenie pred letom a zapožicanie vybavenia je v cene
• Registrácia na recepcii Hurricane Factory je potrebná 60 min. pred rezervovaným letovým časom • Lietanie pre osoby mladšie ako 18 rokov je možné len so súhlasom zákonného zástupcu.

Termíny :


Galéria / Médiá :

Storm
Hurricane
Hurricane Plus
Hurricane Factory TATRALANDIA
Hurricane Factory TATRALANDIA
Hurricane Factory TATRALANDIA
Hurricane Factory TATRALANDIA
Bookmark and Share
Zdieľať