The Golden Voices of Gospel /New York, USA/ | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, šport
|
0
Váš nákupný košík je prázdny

Ak máte účet prihláste sa.

Hľadaj
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok

The Golden Voices of Gospel /New York, USA/

The Golden Voices of Gospel /New York, USA/
Vstupenku na toto podujatie si môžete vytlačiť aj u Vás doma.

"OH, HAPPY DAY"

The Golden Voices of Gospel / New York, USA/

European Christmas Gospel Gala Tour ´2018

S radosťou informujeme záujemcov, že svetoznáma skupina afro-amerického baptistického pastora Dwighta Robsona, názvom " The Golden Voices Of Gospel, " ktorou skupinou rád koncertoval medzi inými aj kráľ popu Michael Jackson - v rámci predvianočnej európskej šnúry zavítajú v čase adventu znovu aj na Slovensko.

Pán Robson sa narodil v St. Louis v Missouri a svojich spoluúčinkujúcich privádza z New Yorku.Svojimi "Zlatými hlasmi " absolvoval stovky mimoriadne úspešných koncertov po celom svete s mottom "Let´s have Church Tonight!". O koncerte sa dá rozprávať iba v superlatívoch.
V predvianočnej atmosfére , vo výnimočnom prostredí a v autentickej interpretácii odznejú nádherné černošské špirituále, známe gospely a obľúbené hity ako
Hallelujah, Oh Happy Day, Swing Low a mnohé ďalšie vo viac ako dvojhodinovom programe aj v mestách Dunajská Streda, Galanta, Prievidza, Banská Bystrica.
Nenechajte si ujsť tento sľubný, skvelý zážitok!

Termíny :


Galéria / Médiá :

The Golden Voices of Gospel - Amen 2016
GOLDEN VOICES OF GOSPEL - Walking in Memphis
Golden Voices of Gospel
The Golden Voices of Gospel in Bruck
Triberger Weihnachtszauber The Golden Voices of Go
Bookmark and Share
Zdieľať